19 Cze 2013

 Wielokrotnie przekładana premiera strony, doczekała się w końcu swojej finalnej odsłony!

Jesteśmy świadomi, że zapowiadany termin ostatecznej prezentacji był wielokrotnie przekładany i być może wystawiliśmy tym samym cierpliwość niektórych na próbę, za co serdecznie chcielibyśmy już teraz przeprosić.

Wierzcie nam jednak Drodzy Biegacze, że zależało nam, by strona była dopracowana w każdym możliwym szczególe, a swoją zawartością autentycznie interesowała i dostarczała w sposób czytelny wszelkich niezbędnych informacji.

Wierzymy, że efekt końcowy w pełni wynagrodzi dłuższy niż zapowiadany okres oczekiwania, oraz zachęci do odwiedzenia naszego punktu stacjonarnego.

Duże podziękowania należą się w tym miejscu firmie - Webcraft, która ze świetnym skutkiem, zbiór naszych nieuporządkowanych, wolnych pomysłów, umiejętnie połączyła i przeobraziła w efekt wielokrotnie ciekawszy od zakładanego.

Widoczna zewsząd i przykuwająca uwagę grafika komiksowa, to zasługa ogromnego talentu Damiana Zajko - 'Pickadora'.  Część prac tego młodego, zdolnego artysty można podziwiać także wewnątrz sklepu i na jego witrynie zewnętrznej.

Kontakt

ul. Grochowa 11/13
15-423 Białystok
tel.: 795 765 999