30 Sty 2017

MacTronic logo 1

W najbliższy czwartkowy wieczór, jako pierwsi w Polsce ruszamy z pilotażową akcją otwartego testu latarek czołowych, czyli popularnych tzw. "czołówek".

Będzie to doskonała okazja dla trenującyh po zmroku, a szczególnie dla startujących w biegach terenowych  i górskich, do przetestowania szeregu propozycji jednego z liderów polskiego rynku oświetlenia, czyli firmy - Mactronic.

Na miejsce testów obieramy Rezerwat Lasu Zwierzynieckiego i leżący nieopodal Las Solnicki, czyli te okolice gdzie do końca sezonu zimowego będziemy spotykać się w ramach Pędzących Po Nocy. Dlaczego ? Powódów jest wiele: bo ciszej i bliżej natury, bo las zimą ma swój niepowtarzalny klimat, bo z dala od otrzymującego się w mieście smogu, bo w innych porach roku nie możemy tak beztrosko przecinać sieci rowów i kanałów.

Do przetestowania będą czekały na Was zarówno modele budżetowe dla mniej wymagających, jak i te flagowe o największej mocy, będące w codziennym użytku służb mundurowych.

Testy zostaną przeprowadzone w ramach spotkania Pędzących Po Nocy. Zbiórka będzie miała miejsce o godz. 20:00 na Placu Miejskim przed ratuszem.

mactronic

Aktualnie największy dystrybutor oświetlenia przenośnego w Polsce.

Mająca na stałe siedzibę we Wrocławiu, polska firma, działająca na rynku nieprzerwanie od 1989 r. Wysoka jakość produktów marki, wielokrotnie znajdowała swoje potwierdzenie w wygranych przetargach dla służb mundurowych - m.in. Komendy Głównej Policji oraz Komendy Głównej Straży Granicznej. Bardzo dobre parametry techniczne produktów pozwalają na skuteczną rywalizację z propozycjami zagranicznych potentatów (Petzl, Silva, Black Diamond), coraz częściej zwyciężając ich ofertę nie tylko pod względem cenowym.

Kontakt

ul. Grochowa 11/13
15-423 Białystok
tel.: 795 765 999