Aktualności

19 Paź 2020

AAQ

Zgodnie z cotygodniowym zwyczajem, prezentujemy pełną listę biegowych propozycji zaplanowanych na nadchodzący tydzień.

17 Mar 2018

 17854720 420371648343379 4544709618915389932 o

 

11 Mar 2017

Weź swój krzyż i wyrusz z Jezusem. W sobotni wieczór, 8 kwietnia zapraszamy Cię do przeżycia sportowej przygody, połączonej z podjęciem duchowego wysiłku.

09 Lut 2017

16486840 1846096708992260 8989878702092095001 o

Przedstawiamy fotorelację z nocnych testów latarek czołowych Mactronic, które miały miejsce w czwartkowy wieczór 2 lutego, na terenie Rezerwatu Lasu Zwierzynieckiego.

30 Sty 2017

MacTronic logo 1

W najbliższy czwartkowy wieczór, jako pierwsi w Polsce ruszamy z pilotażową akcją otwartego testu latarek czołowych, czyli popularnych tzw. "czołówek".

Będzie to doskonała okazja dla trenującyh po zmroku, a szczególnie dla startujących w biegach terenowych  i górskich, do przetestowania szeregu propozycji jednego z liderów polskiego rynku oświetlenia, czyli firmy - Mactronic.

17 Sty 2017

gaiter32

Po tym jak w połowie grudnia ze względu na ogromny terenowy-boom zabrakło w Polsce (jak i w całej Europie) stuptutów, mamy dobrą wiadomość. Właśnie dotarła do nas ich długo wyczekiwana, świeża dostwa !

Stuptu.. Stup.. Co ?!
Stuptuty, czyli specjalne ochraniacze stanawiące przedłużenie cholewki buta.
Zwłaszcza zimą, gdy często zdarza się wskoczyć w śnieg powyżej kostek są bardzo dobrym i przydatnym uzupełnieniem biegowego ekwipunku. Jeśli śnieg jest sypki, można w ten sposób zachować komfort termiczny i znacznie ograniczyć wilgoć dostającą się do środka.

Stuptuty, często są zalecane również przez lekarzy, ze względu że dodatkowa warstwa materiału dobrze zabezpiecza ścięgno Achillesa przed wychłodzeniem i w ten sposób zmniejsza prawdopodobieństwo jego zapalenia.

Prezentowany na zdjęciu, bestselletowy model Debrisgaiter 32 jest jednak uniwesalnym modelem całorocznym, który w innych porach roku również świetnie zabezpieczy wnętrza buta przed błotem, piachem, czy elementami ściółki leśnej.

12 Gru 2016

Od wtorku po blisko dwutygodniowej przerwie remontowo-inwentaryzacyjnej, Pędziwiatr wraca do żywych, choć już w nowej lokalizacji na ul. Grochowej 11/13.

W którym dokładnie miejscu ?
Skręcając z ul. Lipowej i podążając w kierunku Białostocki Teatr Lalek traficie na pewno ! :)

Po porządkach oddajemy za bezcen, a często i poniżej ceny zakupu, dużą część odzieży, podobnie i czyniąc ze starszymy modelami butów. Ale mając na uwadze kończący się rok i nowe miejsce, chętnie rabatami obejmiemy i najnowsze biegowe modele, dając Wam pełną swobodę w negocjacji cen.

23 Lis 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drodzy Biegacze, W grudniu po blisko 4 latach spędzonych na ulicy Białówny "Pędziwiatr" zmienia lokalizację.

Z jednej strony mamy dużo świeżych pomysłów i jesteśmy ciekawi nowego, jednak mamy i sentyment do tego co zostaje za nami.To tutaj bowiem powoływaliśmy do życia nasze akcje i projekty: "Biegowe Wtorki", "Pędzący Po Nocy", "Grand Prix Zwierzyńca", klub biegowy i stowarzyszenie "Pędziwiatr Białystok". Tutaj na wykładach mieliśmy przyjemnośc gościć Piotra Kuryło, Darka Strychalskiego, Michała Bartoszaka, Wiesława Olesiewicza. Tutaj zjawiali się dla specjalnie Was dystrybutorzy sprzętu z prezentacjami i otwartymi testami butów.

W końcu to tutaj każdego dnia mieliśmy okazję realizować nasze dawne marzenie, spotykając Wielu z Was, z pasją pomagając w doborze odpowiedniego sprzętu.

Wierzymy, że w nowej lokalizacji na ul. Grochowej czeka na nas równie, jeżeli jeszcze nie więcej dobrego. O dacie otwarcia w nowej lokalizacji powiadomimy niebawem.

26 Paź 2016

Mając na uwadze ostatnie deszcze, które często zamieniały nasze ulubione leśne szlaki w błotniste kałuże, jak też pamiętając o tych, którzy szykują się do terenowych startów, postanowiliśmy przygotować coś ekstra.

I tak jak we wrześniu zachęcaliśmy Was specjalnym rabatem do spróbowania przygody z dynamicznym butem startowym, dziś stwarzamy okazję do cenowo przyjaźniejszego poeksperymentowania z butami terenowymi.

Wszystkie bowiem trailowe propozycje od INOV-8, SAUCONY, MIZUNO, BROOKS i NEW BALANCE. zgodnie obejmujemy rabatem -15% ! Akcja obowiązuje do 10 listopada.

26 Wrz 2016

Robi się coraz chłodniej. Przygotowując się więc pod jesienne nowości, urządzamy magazynowe porządki. W związku z tym zachęcamy Was do zajrzenia na Białówny i wyszperania wyprzedażowych perełek. Całą kolekcję wiosenna i letnią przeceniamy bowiem o -20%, a po twardych negocjacjach nawet i więcej.

Promocją obejmujemy:
- bez wyjątku wszystkie koszulki i spodenki
- całą bieliznę termoaktywną
- czapki, daszki, pasy z bidonami i bukłaki
- chusty wielofunkcyjne Buff z ochroną UV
- ...i wiele innych

Świetna okazja jeszcze z myślą o jesiennych startach, sezonie przygotowawczym na hali, bądź o skompletowaniu sprzętu na sezon przyszły :)

Kontakt

ul. Grochowa 11/13
15-423 Białystok
tel.: 795 765 999